Netbudur Farkı ile Barındırma Hizmeti

Sunucu Barındırma Hizmetleri

Hizmetleri İncele

Sunucu Barındırma Hizmetlerimiz

En İyi Sunucu Barındırma Hizmetleri

Yönetilen IT Hizmetleri

IT kaynaklarınızın en doğru şekilde yönetildiğinden emin olmak için Vodafone Veri Merkezi’nde sunulan profesyonel hizmetlerden kolayca yararlanabilirsiniz.

-Microsoft/Unix/Linux İşletim Sistemi Yönetim Hizmeti
-Oracle/Sql Veri Tabanı Yönetim Hizmeti
-Veri Yedekleme ve Replikasyon Yönetimi
-Terminal Server Yönetimi
-Active Directory Yönetimi

IDS/IPS Saldırı Tespiti

IDS/IPS Saldırı Tespit Sistemi, Netbudur'un networküne internet üzerinden gelebilecek saldırları tespit eder ve engeller. Netbudur Veri Merkezi'mizde sunulan Colocation, Sunucu Kiralama ve Cloud Sunucu servisleriniz Dünya'nın herhangi bir yerinden gelebilecek tüm saldırılara karşı korunur.

Kalite Standartları

ISO 27001:2013, 20000-1:2011, ISO 9001-2011, ISO 9001:2008, PCI DSS ISO sertifikasyonlarımız; kalite, emniyet, güvenlik, çevre ve enerji yönetim standartlarını uygulamak suretiyle müşterilerimizin spesifikasyonlarını karşılayan ve aşan ürün ve hizmetler sunmamızı mümkün kılmaktadır.Tier III aynı zamanda sürdürülebilir bir veri merkezi operasyonunu garanti etmektedir: veri merkezinin güç, soğutma ve enerji dağıtım bileşenlerinden birinin arızalanması durumunda, geriye kalan diğer bileşenler sorunsuz bir şekilde tüm yükü desteklemeye devam edebilmektedir.

Maliyetlerinizi Düşürün

Şirketiniz bünyesinde barındırılan sunucu ve sistem donanımlarını Netbudur Veri Merkezi’nde barındırarak BT maaliyetlerinizi ve iş yükünüzü minumum seviyeye indirebilir ve yüksek verimlilikte, daha az maliyetli çözüm sağlayabilirsiniz.

%99.9 Erişilebilirlik Garantisi

Barındırma hizmetinde minimum %99.9 erişilebilirlik garantisi verilmekte olup, bu oran, yurtdışı ve yurtiçi izleme sistemlerimiz tarafından aylık olarak ölçülmektedir.

7/24 Destek

Uzman teknik kadromuz ile kiralık sunucularımızda 7/24 donanım ve yazılım destek imkanı sunmaktayız.

Operatör Bağımsızlık

Veri merkezimizde ağ altyapımız üç farklı telekom operatörü Türk Telekom, Turkcell ve Vadofone tarafından sağlanmaktadır, Bu sayede en yüksek bağlantı kapasitesine ve erişilebilirliğe sahiptir.

Sistem İzleme Hizmeti

Sunucu Barındırma hizmetimiz ile birlikte isteğe bağlı olarak ping ve izleme hizmeti sağlanmaktadır, bu kapsamda Web, MySQL, DNS gibi servisler teknik personelimiz tarafından izlenmektedir.

Ticket Desteği

Her türlü probleme ilişkin Ticket Sistemimizden arıza kaydı açabilir, gelişmeleri online olarak takip edebilirsiniz. Servisinizle ilgili tüm başvurularınız kayıt altına alınmaktadır.

Sunucu Barındırma S.S.S.

Sunucu Barındırma ile İlgili Merak Ettiğiniz Soruların Cevabı Burada Olabilir

Fiziksel ve profesyonel ortamda sunucularını barındırmak isteyen, Kendi ihtiyaçlarına uygun bir biçimde hizmet altyapılarını ölçümlemeyi hedefleyen, Enerji maliyetlerini düşürmek isteyen, Sayısı artan sunucularının yönetiminde zorluklarla karşılaşan, Üst düzeyde verimlilik ve donanım kullanımı amaçlayan, İnterneti kesintisiz bir biçimde kullanarak uygulamalarında herhangi bir aksaklıkla karşılaşmak istemeyen, Altyapı yönetimi için istihdam etmeden uzman ve teknik anlamda deneyimli bir ekip ihtiyacı olan, Müşterilerine yüksek performans verimliliği ile uygulamalarını sunmayı hedefleyen tüm şirketler, sunucu barındırma hizmetinden faydalanabilirler.​

Netbudur’a ait fiber optik altyapı ile daima hızlı, güvenilir ve kaliteli bir bağlantı hızına sahip olursunuz. Karşılaştığınız sorunlarla ilgili bu alanda hizmet veren teknik destek personelleri ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Veri merkezlerinde yer alan iklimlendirme ve enerji altyapısı yedekli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle size sunulan hizmet sürekliliği garanti kapsamındadır. Bilgi güvenliğiniz için Netbudur standartlarına uygun yüksek koruma önlemleri alınmaktadır. Sunucular bu alanda uzman bir ekip tarafından 7/24 izlenir ve olası sorunlara anında müdahale edilir. Herhangi bir dışarıdan gelecek saldırı durumunda “Firewall (Paylaşımlı Güvenlik Duvarı)”, “Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri” ve “DDoS” atak önleme özellikleri ile donanımlarınızın güvenliği sağlanır. Veri kaynaklarınızın Netbudur sunucu barındırma altyapısında yer alması, maliyetlerinizin azalmasını ve enerji tasarrufu elde etmenizi mümkün kılar. Şirketinizin büyüme profilini istediğiniz anda ölçümleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Sunucunuz için ayırdığınız alan, firmanıza dair donanım giderleri ve personel masrafını minimal seviyeye indirmiş olursunuz. Sizin adınıza hizmet veren kurumsal çağrı merkezi personelleri ile teknik destek almak istediğiniz her konuda iletişime geçmeniz mümkündür.​

Hizmetle ilgili fiyatlar için satış ekibine ulaşabilirsiniz.​Telefon numaranızı bırakarak kısa süre de dönüş sağlanır.